UPRATOVACÍ SERVISUPRATOVACÍ SERVIS

Čistenie domácností

Naša spoločnosť poskytuje domácnosti komplexný súbor služieb, ktoré vám odbúrajú starosti s dobrým a čistým stavom Vášho domova. Poskytujeme pravidelné i jednorazové upratovanie bytov, rodinných domov ale aj ďalších priestorov ako sú garáže a víkendové chaty. Vždy sa môžete spoľahnúť na dokonale odvedenú prácu do najmenších detailov. Do domácností posielame skúsený a praxou preverený personál, ktorý spĺňa vysoké profesijné ako aj osobnostné predpoklady. A samozrejme, zachovávame bezpečnosť a diskrétnosť.

 
 

Upratovanie kancelárií a firemných priestorov

Čistota pracovného priestoru má veľký vplyv na pracovnú pohodu aj produktivitu práce. Pravidelné upratovanie kancelárií vytvorí príjemné prostredie pre pracovnú pohodu. Ponúkame Vám upratovacie a čistiace práce administratívnych a firemných priestorov. Pri väčších objednávkach je možnosť výrazného zvýhodnenia cenových taríf.

Sme flexibilný a prispôsobíme sa požiadavkám zákazníka. Pracujeme cez víkendy, mimo pracovných hodín, alebo počas večerných hodín.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Pre Vašu spoločnosť zabezpečíme upratovacie a čistiace práce na profesionálnej úrovni s individuálnym prístupom.

 

Upratovanie spoločných priestorov bytových domov

Naše nároky na čistotu a kvalitu životného prostredia stále stúpajú a nijak inak to nie je ani v prípade bytových domov. Každý človek už očakáva, že vstup do svojich domovov bude sprevádzať čistota a príjemná vôňa spoločných priestorov bytového domu. Dada Group Eco má bohaté skúsenosti ako zaistiť pravidelnú čistotu spoločných priestorov, výťahov, pivníc bytových domov.

Poskytujeme kompletnú starostlivosť o čistotu bytových vchodov počas celého roka. Prioritou našej spoločnosti je zabezpečiť čisté bývanie prostredníctvom dobre zorganizovaného systému práce a spoľahlivého personálu. Program, alebo službu Vám pripravíme a naceníme na mieru. Každý bytový dom a jeho obyvateľ je jedinečný a preto ku každej zákazke pristupujeme individuálne.

 
 
 

Čistenie áut

Všetky činnosti robíme dôsledne a hlavne s veľkým dôrazom na kvalitu, nie na rýchlosť. Napríklad pri ošetrení interiérových plastov tieto najskôr dôkladne očistíme a až potom ošetríme antistatickým prípravkom, ktorý nanášame ručne. Oproti zažívanému spôsobu “silikónových spreyov” náš zákazník pocíti rozdiel v tom, že interiér ošetrený u nás ručne je naozaj čistý, povrch je kvalitne nakonzervovaný a na dotyk nie je mastný a “nechytá” nečistoty a prach. Vyčistíme miesta, ktoré sa bežne nečistia. Naša prevádzka má vytvorené podmienky tak, aby vozidlo po tepovaní dokonale vyschlo v našich vykurovaných priestoroch, kde je vozidlo zároven zabezpečené proti krádeži, či poškodeniu. Prevádzkujeme bez ohľadu na poveternostné podmienky. Zákazník má možnost sa objednat a dostane informáciu, koľko času je treba na ním zvolenú službu. Vlastný čas môže venovať inej, pre neho dôležitejšej činnosti. Zákazník má možnosť sledovať spôsob práce, umývanie a ošetrovanie jeho vozidla a to z pohodlia miestnosti pre zákazníkov.

 

Čistenie hrobov a pomníkov

Kompletné hĺbkové vyčistenie je prvým krokom k ochrane a dlhodobej životnosti hrobu a pomníka. Vykonané je pomocou najmodernejších, vysokoúčinných a zároveň ekologických technológií. Nie je  dôležité len z estetického hľadiska, ale hlavne ako prevencia pred degradáciou kameňa, ktorú spôsobujú svojou činnosťou machy a lišajníky, ktoré sú na kameni prichytené.

Hĺbkové čistenie, odstránenie machu, hrdze a ostatných nečistôt. Ekologické čistenie šetrnými čistiacimi prostriedkami.

Na cene za hĺbkové čistenie sa spolu dohodneme pri obhliadke hrobu. Podľa mojich doterajších skúseností budete s cenou určite spokojní.

 
 

Máte záujem o naše služby?

V prípade že máte záujem o naše služby, môžete nás kontaktovať telefonicky na tel. čísle +421 915 209 246, emailom na info@dadaupratovanie.sk, prípadne vyplnením a odoslaním formulára nižšie.

Kde upratujeme

Upratovanie domácností a kancelárii vykonávame v mieste podla vašich požiadaviek, so zameraním na mestá Detva, Zvolen, Hriňová, ale aj celý Banskobystrický kraj.

Čistenie a tepovanie áut realizujeme vo vykurovaných priestoroch v Detve.

Pondelok - Nedeľa

Po - Pia: Non - stop
So - Ne: Riadenie po dohode s majiteľom 

Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dni v roku!