UPRATOVACÍ SERVISUPRATOVACÍ SERVIS

O spoločnosti DADA GROUP ECO s.r.o.

o-nas-01

Náš cieľ podnikania bol a je jednoznačný. Odbremeniť firmy, ale aj občanov. Každé zariadenie , či už firemné alebo súkromné potrebuje očistiť, upratať. O túto činnosť sa nedokáže postarať každý sám, či už hľadiska časového – nadmerné pracovné vyťaženie, nedostatok skúseností, jednorázová nárazová práca: maľovanie, prestavba……
Dnes je pomerne veľká konkurencia v tejto činnosti. Pre nás je to výzva neustále sa zdokonaľovať. Používať novšie pracovné prostriedky, technicky vyspelejšie, ktoré vyhovujú normám, zjednodušujú pracovný výkon a dokážu skrátiť čas práce.
Na prvom mieste sú však zamestnanci , ich práca, ktorou nás reprezentujú, ponúkajú produkt na trhu a spokojný klient.

 

MÁME ZA SEBOU VIAC AKO

1000

Vyčistených bytov

100

Firemných zákazníkov

200

Spoločných priestorov

800

Vyčistených áut

 

MNOHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Komplexné služby - Spokojní zákazníci

Máme mnohoročné skúsenosti s profesionálnym upratovaním a čistením kancelárskych priestorov, polyfunkčných, obchodných a priemyselných objektov, ako aj domov a bytov. Poskytujeme denné a večerné upratovanie, hygienický a dezinfekčný servis, čistenie presklených plôch, údržbu vonkajších plôch a iné súvisiace činnosti.

 

Máte záujem o naše služby?

V prípade že máte záujem o naše služby, môžete nás kontaktovať telefonicky na tel. čísle +421 915 209 246, emailom na info@dadaupratovanie.sk, prípadne vyplnením a odoslaním formulára nižšie.

Kde upratujeme

Upratovanie domácností a kancelárii vykonávame v mieste podla vašich požiadaviek, so zameraním na mestá Detva, Zvolen, Hriňová, ale aj celý Banskobystrický kraj.

Čistenie a tepovanie áut realizujeme vo vykurovaných priestoroch v Detve.

Pondelok - Nedeľa

Po - Pia: Non - stop
So - Ne: Riadenie po dohode s majiteľom 

Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dni v roku!